İzmir bölgesinde yerinde servis hizmeti veriyoruz

Yerinde bilgisayar servisi hizmeti ile İzmir'de servisi ayağınıza getiriyoruz.
Özellikle büyükşehirlerde servislere gidip gelmek büyük zaman kaybıdır. Sizleri bu zaman kaybı ve karmaşadan kurtarmak için yerinde servis hizmetimiz bulunmaktadır.
Yerinde bilgisayar servisi hizmeti ile arızalı ürüne adresinizde müdahale ederek zamandan tasarruf edersiniz. Böylece işleriniz de aksamamış olur.
Yerinde bilgisayar servisi hizmeti ile sorun adresinizde tespit edilir ve en uygun ve kaliteli ve güvenli çözüm tarafınıza sunulur.
*Kullanılan sarf malzeme ve yedek parça servis ücretine dahil değildir.

Yerinde servis hizmeti nasıl çalışır

* Öncelikle sitemizdeki sağ alt taraftaki mesajlaşma bölümünden online olarak ya da alttaki belirtilen arama butonlarına tıklayarak bize problem hakkında bilgi vermelisiniz.
* Problem ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra adreste çözülebilecek bir konu ise ortak bir tarih ve saat kararlaştırılıp adresinize geliyoruz.
* Yazılımsal ve bazı kısmi donanımsal problemler genelde adreste çözüme kavuşturulur.
* Parça temini gerekli durumlarda onay alındıktan sonra parça temin ediliyor. Bu aşamada cihaz teslim alınabilir ya da parça temin edildikten sonra tekrar gelinerek adreste montaj ve onarım sağlanabilir.
* Eğer problem tespit edilirken problemin çözümü de sağlanırsa servis ücreti talep edilir. Problem çözülemediği takdirde ücret talep edilmez.

+905511692997