Web Tasarım Hizmetimiz

Profesyonel web sahibi olmak şirketlerin olmazsa olmazıdır. Kurumunuzu, şahsınızı veya markanızı online dünyada tanıtmak ve rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için size özel web tasarım çözümlerimizle yanınızdayız.
Her bütçeye uygun profesyonel, modern çizgiler taşıyan, modern teknolojiler kullanılarak tasarlanan, öncesinde ve sonrasında danışmak istediğiniz her konuda yanınızda bulunan hizmet anlayışımızla sizlere, kurumunuza ya da şahsınıza özel tekliflerimizle yanınızdayız.
Markanızı ve ürünlerinizi internete taşımak ve bütçenize uygun fiyat tekliflerimiz için hemen arayın.

Size Özel Tasarım

Yapılan her iş birbirinden bağımsız olarak tasarlanmaktadır.Web siteniz sizi ya da kurumunuzu en iyi yansıtacak şekilde tasarlanır.

Ücretsiz SSL Güvenlik Sertifikası

Güvenlik sertifikası olmayan siteler google tarafından güvensiz site olarak işaretlenir. Kullanıcılar siteye girerken "Bu site güvensiz" ibaresiyle karşılaşırlarsa ister istemez siteye girerken endişe duyacaklardır. Yapmış olduğumuz web sitelerinde SSL güvenlik sertifikasını ücretsiz olarak sitenize kuruyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitesine girilen cihaza bağlı olarak boyutları esnek bir şekilde değişen tasarımlardır. Ziyaretçiler ister mobil cihazdan isterse masaüstü bir bilgisayardan gelsin aynı kolaylıkta sitenizi görüntüler.

SEO Uyumlu Site Tasarımı​

Google ve arama motorları siteleri tararken bu uyumlulukları göz önüne alarak tarama yaparlar. Dolayısıyla tarama motorlarına uyumlu siteler daima en üst sıralarda gösterilir. Tabi ki en üst sıralarda çıkmak için tek etken bu değildir. Bunların yanında tıklama başına ücret ödediğiniz ücretli bazı servisler de vardır. Bu konuda da sizler için SEO destek paketlerimiz vardır.

Domain ve Hosting Ücretsiz

Yapmış olduğumuz web sitelerinde ilk yıl domain ve hosting ücreti almıyoruz. Bu ücretler site açık kalmaya devam ettiği sürece alınmaktadır. Ücret site içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

İnternet gezinmelerinin büyük bir çoğunluğunu kapsayan mobil cihaz(cep telefonu,tablet)erişimleri de gözardı etmeyerek mobil uyumlu yani responsive tasarımlar geliştiriyoruz. Bu sayede ekran boyutları değişse bile içerik ekran boyutuna göre değişmekte ve kullanıcıların içeriği görmek için ekranı sağa, sola kaydırma zorunluluğu da kalkmaktadır.

Şahsi site, Kurumsal site veya E-Ticaret web sitesi hizmeti satın aldığınızda istediğiniz özelliklere bağlı olarak bir fiyat ve ek olarak sağladığımız özelliklerin yer aldığı bir teklif iletiyoruz.

Ücret konusunda anlaştıktan sonra sizin sitenizi aşağı yukarı teslim edecek bir taslak hazırlıyoruz. İş onayını verdiğinizde ücretin yarısını iş bitiminde de kalan diğer yarısını talep ediyoruz.

Site büyüklüğüne bağlı olarak ortalama 2 hafta içerisinde siteniz anahtar teslim hazır edilecektir. İş anlaşması ve sizden talep edilecek bazı bilgilerin ulaşmasından sonra daha net bilgi verilecektir.

5/5
+905511692997