İzmir bölgesinde adreste tamir hizmeti veriyoruz

Adreste bilgisayar tamir hizmeti ile İzmir'de çözümü ayağınıza getiriyoruz.
Özellikle büyükşehirlerde problemli bilgisayarlarınızı eski haline getirmek için kapı kapı dolaşma büyük zaman kaybıdır. Sizleri bu zaman kaybı ve karmaşadan kurtarmak için yerinde çözüm hizmetimiz bulunmaktadır.
Yerinde bilgisayar problem çözüm hizmeti ile arızalı ürüne adresinizde müdahale ederek zamandan tasarruf ediyorsunuz. Böylece işleriniz de aksamamış olur.
Yerinde bilgisayar problem tamir, internet/network problem çözüm hizmeti ile sorun adresinizde tespit edilir ve en uygun ve kaliteli ve güvenli çözüm tarafınıza sunulur.
*Kullanılan sarf malzeme ve yedek parça servis ücretine dahil değildir.

Yerinde problem hizmeti nasıl çalışır

* Öncelikle sitemizdeki sağ alt taraftaki mesajlaşma bölümünden online olarak ya da alttaki belirtilen arama butonlarına tıklayarak bize problem hakkında bilgi vermelisiniz.
* Problem ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra adreste çözülebilecek bir konu ise ortak bir tarih ve saat kararlaştırılıp adresinize geliyoruz.
* Yazılımsal ve bazı kısmi donanımsal problemler genelde adreste çözüme kavuşturulur.
* Parça temini gerekli durumlarda onay alındıktan sonra parça temin ediliyor. Bu aşamada cihaz teslim alınabilir ya da parça temin edildikten sonra tekrar gelinerek adreste problem çözümü sağlanabilir.

+905511692997